معرفی کتاب

10 کتاب برتر آموزش زبان برنامه نویسی پایتون pdf به زبان انگلیسی

10 کتاب برتر آموزش زبان برنامه نویسی پایتون pdf به زبان انگلیسی

این لیست شامل بهترین کتاب های آموزش زبان برنامه نویسی پایتون به زبان ساده است. سعی شده است برای دسترسی کاربران سایت کتاب های کاربردی این لیست را در فروشگاه دانلود کتاب ebookfa قرار دهیم.

پایتون با وجود اینکه برای اولین بار در سال 1991 معرفی شد، هنوز هم یک زبان برنامه نویسی مدرن نامیده می شود. با افزایش محبوبیت این زبان، فرصت ها در زبان برنامه نویسی پایتون تقویت می شوند. اگر می خواهید برنامه نویسی پایتون را یاد بگیرید، کتاب های زیر می توانند منبع خوبی برای یادگیری و آموزش زبان برنامه نویسی پایتون به زبان ساده pdf به زبان انگلیسی باشند. کتاب های زیر به شما این امکان را می دهند که با سرعت خودتان پایتون را خودآموز یاد بگیرید.

 

 

1. Python Crash Course, 2nd Edition: A Hands-On, Project-Based Introduction to Programming by Eric Matthes

دانلود کتاب python crash course زبان اصلی pdf دانلود کتاب سقوط پایتون

 

با یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ آموزش پایتون به زبان انگلیسی در جهان (با بیش از 1 میلیون نسخه فروخته شده!)، Python Crash Course یک راهنمای مقدماتی سریع و دقیق برای برنامه‌نویسی در پایتون است. این یک انتخاب عالی برای کسانی است که اصلاً دانش قبلی در مورد برنامه نویسی پایتون ندارند، اما کسانی که می خواهند مهارت های خود را تقویت کنند نیز مفید خواهند بود.

این کتاب هوشمندانه به دو بخش تقسیم شده است. اولین مورد شما را از طریق عناصر اصلی پایتون و ساختارهای داده راهنمایی می کند و مدتی را به تست کد و اشکال زدایی نیز اختصاص می دهد. از طرف دیگر، بخش دوم دانش شما را با سه پروژه چالش برانگیز و در عین حال جالب آزمایش می کند.

دانلود کتاب Python Crash Course

 

2. Head First Python, 2nd Edition: A Brain-Friendly Guide by Paul Barry

 

دانلود کتاب Head First Python برنامه نویسی پایتون به زبان ساده

اگر تمایلی به خواندن متون طولانی و سنگین ندارید، این کتاب برای شما مناسب است. قالب بصری منحصر به فرد آن که سرشار از تصاویر است، نه تنها درک موضوعات پیچیده را آسان‌تر می‌کند، بلکه شما را در کل فرآیند یادگیری درگیر و سرگرم می‌کند.

این کتاب همه چیز را از اصول آموزش پایتون گرفته تا کار با توابع داخلی و ساختارهای داده را پوشش می دهد. می‌توانید منتظر سؤالات فکری همراه با کارهای چالش برانگیز و در عین حال قابل انجام باشید که به شما در حفظ دانش جدید کمک می‌کند.

دانلود کتاب Head First Python

 

 

3. Automate the Boring Stuff with Python, 2nd Edition: Practical Programming for Total Beginners

 

دانلود کتاب Automate the Boring Stuff with Python زبان اصلی pdf

 

این یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ آموزش پایتون است که پایتون 3 را به همه، از جمله مبتدیان متمایل به فنی و رشته‌های هنری لیبرال و افراد حرفه‌ای به طور یکسان آموزش می‌دهد.

کتاب‌ آموزش برنامه نویسی پایتون Automate the Boring Stuff with Python دستورالعمل‌های گام به گام را به شما می‌دهند و شما را در هر برنامه راهنمایی می‌کنند و به شما یاد می‌دهند که برنامه‌ها را سریع و کارآمد در پایتون بنویسید.

دانلود کتاب Automate the Boring Stuff with Python

 

4. Python Programming: An Introduction to Computer Science

 

Python Programming John M. Zelle

 

از آنجایی که این کتاب بر روی علوم کامپیوتر با زبان برنامه نویسی پایتون تمرکز دارد، این کتاب برای هر کسی که می خواهد به دنیای نرم افزار و توسعه وب قدم بگذارد ایده آل است.

دانلود کتاب Python Programming

5. Fluent Python: Clear, Concise, and Effective Programming, 2nd Edition by Luciano Ramalho

 

دانلود کتاب Fluent Python کتاب آموزش پایتون به زبان اصلی انگلیسی

Fluent Python یکی دیگر از بهترین انتخاب های شما برای آموزش خودآموز زبان برنامه نویسی پایتون است. این کتاب برای همه توسعه دهندگان متوسط ​​تا پیشرفته که به دنبال ارتقای مهارت های خود به سطح بعدی هستند ضروری است. با این حال، به خاطر داشته باشید که قبل از اینکه تصمیم بگیرید این کتاب را انتخاب کنید، به دانش زبانی نیاز دارید. ممکن است مبتدیان برای دنبال کردن آن دچار مشکل شوند.

علیرغم اینکه یک نوشته ی حجیم است، کتاب فوق العاده ای است. این به شما می آموزد که چگونه به صورت پایتونیک بیشتر فکر کنید و کدی بنویسید که کوتاه تر، سریع تر و خواناتر باشد. نویسنده بر روی مدل‌ها و ساختارهای داده، اصطلاحات شی‌گرا و فرابرنامه‌نویسی به همراه مقدمه‌ای برای یادگیری ماشینی تمرکز دارد که همچنان محبوبیت خود را افزایش می‌دهد. همه این‌ها به شیوه‌ای معمولی و کاربرپسند نوشته شده‌اند که فقط روند خواندن را لذت‌بخش‌تر می‌کند.

دانلود کتاب Fluent Python

 

 

6. Python Tricks: A Buffet of Awesome Python Features by Dan Bader

 

دانلود کتاب Python Tricks زبان اصلی pdf

 

یکی دیگر از کتاب های ارزشمند برای ارتقای سطح مهارت های خود، ترفندهای پایتون است. همانطور که از نام آن پیداست، مجموعه ای از نکات و ترفندهای مفید است که به شما یک راهنمای جامع از جنبه های پیشرفته تر زبان ارائه می دهد.

در اینجا توضیح بیش از حد پیدا نمی کنید. نویسنده همه چیز را کوتاه و کاربردی نگه می دارد. او جزئیات کافی پس زمینه را ارائه می دهد تا موارد را به خوبی توضیح دهد و به شما کمک کند هم بهترین شیوه های پایتون و هم قدرت کد اصطلاحی را کشف کنید. این کتاب شما را با درک عمیق‌تری از عملکرد درونی پایتون آشنا می‌کند و شما را برای تبدیل شدن به پایتونیستای مطمئن‌تر و مؤثرتر سرعت می‌بخشد.

دانلود کتاب Python Tricks

7. Elements of Programming Interviews in Python

 

دانلود کتاب Elements of Programming Interviews in Python کتاب آموزش برنامه نویسی پایتون به زبان ساده

یکی دیگر از کتاب های آموزش زبان برنامه نویسی پایتون Elements of Programming Interviews in Python است که شما را برای یک مصاحبه شغلی موفق آماده می کند. آیا تا به حال خواسته اید در یک شرکت موفق کار کنید اما ایده انجام یک مصاحبه فنی باعث ایجاد نگرانی شما شده است؟ یا شاید با یک مشکل مصاحبه که می‌توانست در عرض چند دقیقه حل شود، دست و پنجه نرم کرده‌اید؟ اگر بله، این کتاب مناسب شماست. اگر نه، خواندن آن همچنان لذت بخش است، زیرا چیزهای زیادی یاد خواهید گرفت.

جدا از 300 مسئله محاسباتی در دنیای واقعی در کنار راه حل های دقیق، نکات غیر فنی مصاحبه را در اختیار شما قرار می دهد. پس از تسلط بر تمام سوالات مطرح شده در این کتاب، آمادگی بیشتری برای مصاحبه برنامه نویسی خواهید داشت و مهارت های خود را با پایتون بهبود خواهید داد.

دانلود کتاب Elements of Programming Interviews in Python

 

8. Learning Python by Mark Lutz

 

دانلود کتاب Learning Python برنامه نویسی پایتون pdf

نویسنده کتاب، مارک لوتز، بر اساس دوره آموزشی خود، مقدمه ای جامع و عمیق از زبان اصلی پایتون ارائه می دهد. آخرین نسخه کتاب شما را به نوشتن کدهای کارآمد و با کیفیت تشویق می کند. این نیز یکی از بهترین کتاب ها برای یادگیری خودآموز و آموزش پایتون است. این کتاب برای همه کسانی است که می خواهند در پایتون یاد بگیرند و برتری پیدا کنند. از مبتدی تا توسعه دهندگان حرفه ای، همه می توانند این کتاب را بخوانند و تمرین کنند. شما انواع اصلی اشیاء داخلی پایتون مانند اعداد، لیست ها و فرهنگ لغت را بررسی خواهید کرد.

این کتاب همچنین شما را با مفاهیم OOPs در پایتون با فرو رفتن در کلاس ها آشنا می کند. در نهایت، مفاهیم کلی برنامه نویسی مانند مدیریت استثنا و ابزارهای توسعه نیز در این کتاب پوشش داده شده است. این کتاب همچنین ابزارهای پایتون مانند دکوراتورها، توصیفگرها، متاکلاس ها و پردازش یونیکد را برای خوانندگان و برنامه نویسان پیشرفته پوشش می دهد.

دانلود کتاب Learning Python

 

9. Python in Easy Steps by Mike McGrath

 

Python in Easy Steps یکی از ساده ترین کتاب آموزش پایتون است. نویسنده کار فوق العاده ای در ارائه مفاهیم کدگذاری در قطعات کوچک و قابل درک انجام داده است. این دقیقاً برای کودکان نیست، اما دانش‌آموزان دبیرستانی با تجربه‌ای در زبانی مانند اسکرچ از یادگیری آن لذت می‌برند و آن را به خوبی درک می‌کنند.

دانلود کتاب Python in Easy Steps

10. Introduction to Machine Learning with Python: A Guide for Data Scientists by Andreas Müller and Sarah Guido

 

دانلود کتاب Introduction to Machine Learning with Python کتاب آموزش زبان برنامه نویسی پایتون pdf

با توجه به اینکه سازمان‌های بیشتری از یادگیری ماشینی به‌عنوان عنصر جدایی‌ناپذیر برنامه‌ها و پروژه‌های خود استفاده می‌کنند، هر کسی که علاقه‌مند به پل زدن دانش پایتون با تخصص ML است، باید نگاه دقیق‌تری به این کتاب داشته باشد.

برخلاف سایر کتاب‌های پایتون، این کتاب به شما مقدمه‌ای قوی برای ML و علم داده به شکلی نسبتاً قابل هضم می‌دهد و به شما یاد می‌دهد که چگونه راه‌حل‌ها و الگوریتم‌های یادگیری ماشین خود را بسازید.

پس از خواندن آن، نه تنها به یک کاربر ماهر Scikit-Learn تبدیل خواهید شد، بلکه می‌دانید چگونه کد ماشین‌گرا تمیز بنویسید، از الگوریتم‌های نمودار استفاده کنید و آن‌ها را برای مشکلات فشرده‌سازی داده‌ها اعمال کنید. با این حال، اگر می‌خواهید عمیق‌تر به پیچیدگی ML بپردازید، این کتاب را بیشتر بررسی کنید.

 

دانلود کتاب Introduction to Machine Learning with Python

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *