معرفی کتاب

دانلود 20 کتاب آموزش برنامه نویسی C++ برای افراد حرفه ای و مبتدی pdf

دانلود 20 کتاب آموزش برنامه نویسی C++ برای افراد حرفه ای و مبتدی pdf

C++ عموماً مورد استفاده ترین زبان برنامه نویسی است و یک استاندارد صنعتی برای استفاده های برنامه نویسی از انواع مختلف است. علاوه بر این، C++ یک زبان برنامه‌نویسی فوق‌العاده مؤثر است. C++ چیزی غیر از یک زبان شناخته شده است. لیست زیر شامل ۲۰ کتاب برتر و مطرح آموزش زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس است که چه حرفه ای باشید و چه یک فرد مبتدی می توانید سطح زبان برنامه نویسی c++ خود را به سرعت رشد دهید و تبدیل به یک توسعه دهنده ارشد زبان برنامه نویسی C++ شوید. چیزهای پیشرفته ای را در C++ یاد بگیرند و در این زمینه تخصص داشته باشند.

 

بد نیست که دو شاخه مهم دیگر، جاوا و سی شارپ، از C++ تعیین شوند. تقریباً همه چیز در برنامه نویسی تحت تأثیر ساختار جمله، سبک و استدلال ++C قرار گرفته است. اساساً بیان می شود، برای اینکه یک مهندس نرم افزار خبره باشید، صلاحیت در C++ را نشان می دهد. این راه ورود به تمام برنامه های امروزی است. به همین دلیل است که یک مجموعه کامل از کتاب های ++C برای یادگیری C++ ضروری است.

شکی نیست که اطلاعات زیادی را در اینترنت خواهید یافت، اما باز هم باید بدانید که چه چیزی را باید جستجو کنید. اگر مبتدی هستید و می‌خواهید C++ را یاد بگیرید، اما حتی نمی‌دانید از کجا شروع کنید، این لیست شما را به نقطه خوبی هدایت می کند.

1. A Complete Guide to Programming in C++

دانلود کتاب A-Complete-Guide-to-Programming-in-C++ زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس آموزش کتاب

چه یک برنامه نویس مبتدی یا یک برنامه نویس خبره باشید، این کتاب ++C زا مطالعه کنید، زیرا برای ارائه بازارهای دوگانه طراحی شده است. یعنی به عنوان مطالب خواندنی برای دانشجویان مقطع کارشناسی و همچنین به عنوان یک مطلب دوستانه و یادآور برای متخصصان عمل می کند.

فصل‌ها برای مدیریت کاربر از ایده‌های زبان پایه تا پیشرفت برنامه‌نویسی ماهر مرتب شده‌اند. همچنین اجزای زبان C++ را به تفصیل مورد بحث قرار می دهد. چند فصل اول تصویری دقیق از کیفیت های اساسی زبان برنامه نویسی C++ شی گرا ارائه می دهد.

چند فصل بعدی استفاده از جریان ها برای اطلاعات و بازده را روشن می کند و بر طراحی سیستم ها تأکید می کند. بخش بعدی عملگرهایی را ارائه می‌کند که برای ارقام و تعیین‌ها مورد نیاز هستند. این به شما یاد می دهد که چگونه توابع خود را بنویسید و همچنین تفاوت بین اشاره گرها و آرایه ها را نشان می دهد.

دانلود کتاب A Complete Guide to Programming in C++

 

2. Beginning C++ Through Game Programming

دانلود کتاب آموزش زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس Beginning-C++-Through-Game-Programming

هدف این کتاب آشنایی شما با زبان C++ از دیدگاه برنامه نویسی بازی است. بدیهی است که هر دو این موضوعات بسیار گسترده و به اندازه کافی عمیق هستند که بتوانید تنها با خواندن یک کتاب بر آنها مسلط شوید، اما این کتاب خاص به شما کمک می کند تا سفر خود را شروع کنید.

این کتاب ++C برای افرادی طراحی شده است که می خواهند بازی ها را برنامه ریزی کنند. بر روی افراد تازه کار متمرکز است و هیچ تجربه برنامه نویسی قبلی را نیاز ندارد. اگر با استفاده از رایانه شخصی خود احساس راحتی می کنید، می توانید هم اکنون مستقیماً برنامه نویسی بازی خود را شروع کنید.

با این حال، از آنجایی که این کتاب مخصوصاً برای افراد تازه کار نوشته شده است، این بدان معنا نیست که یادگیری C++ و بازی های برنامه نویسی کار آسانی خواهد بود. شما نیاز به مطالعه، کار و تحقیق زیادی دارید. اما نگران نباشید. پس از اتمام این کتاب، شما به عنوان متخصصین، در زبان برنامه نویسی بازی جایگاه قوی خواهید داشت.

دانلود کتاب Beginning C++ Through Game Programming

 

 

3. The C++ Programming Language

دانلود کتاب سی پلاس پلاس آموزش he-C++-Programming-Languageاین کتاب C++ نکات برجسته زبان C++ و همچنین کتابخانه استاندارد را به شما نشان می دهد. نکات برجسته با توجه به استفاده از آنها در زبان معرفی شده است. این کتاب روش‌های کلیدی را نشان می‌دهد که C++ را موفق می‌کند و ایده‌های کلیدی مهم برای تسلط را آموزش می‌دهد. نکته اساسی این کتاب این است که کاربر را قادر می سازد ببیند چگونه مباحث ارائه شده توسط C++ استراتژی های برنامه نویسی کلیدی را تقویت می کنند.

هدف این کتاب این است که شما را از برنامه نویسی ابتدایی به یک حرفه ای تبدیل کند. با مستندات اجرایی گسترش و بهبود یافته است. آنچه این کتاب به شما می‌آموزد برای تکمیل تجربه های قابل توجه در دنیای واقعی کافی است. این کتاب شما را قادر می سازد تا تکه های جدیدی از دانش را بدست آورید و به یک توسعه دهنده و مبتکر برتر تبدیل شوید.

 دانلود کتاب the C++ Programming Language

 

 

4. C++ A Beginners Guide

 

دانلود کتاب آموزش زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس زبان اصلی انگلیسی C++-A-Beginners-Guideاگر مبتدی هستید و می خواهید برنامه نویسی C++ را یاد بگیرید، باید نگاهی به این کتاب بیندازید. این کتاب برای به تصویر کشیدن C++، از جمله تاریخچه آن، تئوری طرح آن، و چند مورد از مهمترین نکات برجسته آن طراحی شده است.

این کتاب C++ نمودار مختصری از چند نکته برجسته C++ را ارائه می‌کند که به حل این مشکل کمک می‌کند، از جمله نوع کلی یک برنامه C++، برخی اعلامیه‌های کنترل ضروری، و مدیران. اما نگران نباشید زیرا با صحبت کردن در مورد جزئیات، بیش از حد شما را خسته نمی کند، اما بر روی ایده های کلی که برای هر برنامه C ++ طبیعی است تمرکز می کند.

دانلود کتاب C++ A Beginners Guide

 

 

5. C++ For Dummies

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس C++-For-Dummiesآیا حتی از فکر یادگیری C++ که یک زبان کاملاً جدید برای شما است، می ترسید؟ خوب پس، این کتاب c++ بهترین انتخاب برای شماست. این کتاب یک کتاب اساسی و مقدماتی است که ویژگی های اساسی را که برای شروع باید بدانید و بسیاری از تکنیک های پیچیده را به شما آموزش می دهد که به شما کمک می کند تا یک برنامه نویس خبره شوید.

این کتاب سی پلاس پلاس شامل مثال‌های متعدد و تکه‌های کوچک کد برای شفاف‌سازی هر فصل برای شماست. C++ ویژگی های زیادی دارد و بیشتر شبیه به قطعات یک پازل هستند. کاری که این کتاب انجام می دهد این است که به شما می آموزد که چگونه آنها با یکدیگر هماهنگ می شوند. برای آسان‌تر کردن درک راحت موضوعات، تکه‌های کوچک کد به طور مساوی در سرتاسر فصل‌ها وجود دارد.

دانلود کتاب C++ For Dummies

 

 

 

6. C++ for Everyone

دانلود کتاب آموزش زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس C++-for-Everyoneاین کتاب ++C مقدمه ای برای برنامه نویسی C++ و PC است که حول محورهای اساسی و یادگیری عملی تمرکز دارد. این کتاب برای خدمت به طیف گسترده ای از دانشجویان مقطع کارشناسی در نظر گرفته شده است و برای یک دوره ابتدایی برنامه نویسی برای محققان رایانه شخصی، متخصصان و دانشجویان در زمینه های مختلف مناسب است.

هیچ تجربه برنامه نویسی قبلی مورد نیاز نیست. فقط یک معیار ساده از ریاضی دبیرستان مورد نیاز است. بدیهی است که دانش‌آموزان برنامه‌نویسی باید برنامه‌های بی‌اهمیت را اجرا کنند، اما ابتدا باید اطمینان داشته باشند که می‌توانند موفق شوند.

این کتاب حاوی تعداد زیادی تمرین و مسئله در پایان هر فصل است. بنابراین، شما را به عنوان یک برنامه نویس قوی برای C++ آماده می کند.

دانلود کتاب C++ for Everyone

 

 

7. C++ From The Ground Up

دانلود کتاب آموزش زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس C++-From-The-Ground-Up زبان اصلی

این کتاب به شما نشان می دهد که چگونه در C++ برنامه نویسی کنید. چشمگیرترین زبان برنامه نویسی که امروزه استفاده می شود. برای شروع کار با این کتاب به هیچ تجربه برنامه نویسی قبلی نیاز نیست. کتاب با مهره‌ها و پیچ‌ها شروع می‌شود، موارد ضروری را پوشش می‌دهد، به عمق زبان ادامه می‌دهد و با نکات برجسته‌تر توسعه‌یافته‌اش به پایان می‌رسد.

وقتی این کتاب را تمام کردید، بدون شک یک مهندس نرم افزار C++ خواهید بود. اما در مورد یادگیری کدنویسی یک حقیقت پنهان وجود دارد و آن این است که هر چقدر هم که کتاب بخوانید و دانش کسب کنید، تمرین بدون قید و شرط برای یادگیری مناسب C++ در پایان برای شما مهم است.

بنابراین، پس از خواندن هر بخش از کتاب، نمونه مسائل ارائه شده در آنجا را امتحان کنید و ببینید که آیا می توانید آنها را به طور مستقل انجام دهید. اگر می توانید، پس در یادگیری این زبان کار شگفت انگیزی انجام می دهید.

دانلود کتاب C++ From The Ground Up

 

 

8. C++ in a Nutshell

دانلود کتاب آموزش زبان برنامه نویسی c++ زبان اصلی -C++-in-a-Nutshell pdf

C++، به طور خلاصه، اشاره ای به زبان و کتابخانه C++ است. از آنجایی که یک کتاب خلاصه است، جزئیات زیادی در مورد موضوعات ندارد، با این حال به اندازه کافی مطلب دارد تا همه چیزهایی را که یک متخصص کار باید بداند پوشش دهد. صرف نظر از این، C++ آنقدر زبان بزرگ و پیچیده است که حتی این کتاب به عنوان یک کتاب خلاصه کمی حجیم است. اما این کتاب یک مرجع است.

تازه واردان به ++C ممکن است بخش‌های این کتاب را به سختی درک کنند، زیرا بیشتر شبیه یک خلاصه است. مرکز اصلی این کتاب پیرامون مطالب مرجع است. این کتاب برای کسانی که می خواهند خود را برای یک مصاحبه شغلی یا کلاس آماده کنند عالی است.

دانلود کتاب C++ in a Nutshell

 

 

9. C++ in One Hour a Day

دانلود زبان برنامه نویسی c++ سی پلاس پلاس زبان اصلی pdf C++-in-One-Hour-a-Day

این کتاب قصد دارد به شما کمک کند تا به خودتان نشان دهید که چگونه با C++ برنامه نویسی کنید. می‌توانید نحوه برنامه‌نویسی در C++ را فقط برای یک ساعت در روز بفهمید. هر تمرین با این هدف طراحی شده است که بتوانید کل تمرین را فقط در یک ساعت در روز مطالعه کنید. این زبان بر استفاده روزانه از زبان تأکید می کند و به شما کمک می کند تا با ایده هایی که به طور کلی به عنوان برنامه های ++C برای استفاده در دنیای واقعی مهم هستند، آشنا شوید.

با تمرکز روزانه فقط برای یک ساعت، در مورد موارد ضروری مانند آرایه ها، اشاره گرها، حلقه ها و برنامه نویسی شی گرا مطلع خواهید شد. برای کمک به شما برای رسیدن به توانایی تدریجی، هر تمرین با بسیاری از پرسش‌ها، پاسخ‌ها، تست‌ها و فعالیت‌های عادی بسته می‌شود. می توانید با بررسی آزمون از پاسخ های داده شده در ضمیمه D پیشرفت خود را بررسی کنید.

برای یادگیری C++ با این کتاب، نیازی نیست درگیر برنامه نویسی قبلی باشید. این کتاب شما را از اولین نقطه شروع شروع می کند و هم زبان و هم ایده های درگیر در برنامه نویسی C++ را به شما نشان می دهد.

صرف نظر از اینکه شما به سادگی شروع می کنید یا تا به حال تجربه ای در برنامه نویسی دارید، متوجه خواهید شد که ارتباط غیرقابل انکار این کتاب فعلی یادگیری C++ را سریع و ساده می کند.

دانلود کتاب C++ in One Hour a Day

 

 

 

10. C++ Pocket Reference

 

دانلود کتاب آموزش زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس -C++-Pocket-Reference.

مرجع جیبی C++ یک کتاب مرجع برای زبان برنامه نویسی c++ است. این شامل بخش های کوتاه بسیاری است که بیشتر به موضوعات فرعی تقسیم می شوند. این کتاب برای مبتدیان نیست، بلکه برای توسعه دهندگانی است که قبلاً در ++C تجربه دارند نیز مفید است.

اگر این کتاب را بخوانید، متوجه خواهید شد که بیشتر به ویژگی های رایج C++ که استفاده می شود، خلاصه شده است. این مرجع جیبی زمانی بسیار مفید است که خود را برای مصاحبه آماده می کنید یا فقط می خواهید قبل از شرکت در کلاس مهارت ها و دانش خود را تقویت کنید.

دانلود کتاب C++ Pocket Reference

 

11. C++ Programming for the Absolute Beginner

دانلود کتاب آموزش زبان برنامه نویسی ‌c++ C++-Programming-for-the-Absolute-Beginner

در طول این کتاب، رویه‌های برنامه‌نویسی متعددی را خواهید یافت. این کتاب روش‌های برنامه‌نویسی منظم، نحوه برنامه‌نویسی به شکل های مختلف و زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف و ساخت برنامه‌های کاربردی غیر از برنامه‌های بازی را برای شما ساده‌تر می‌کند.

این کتاب از پروژه‌های ساده مبتنی بر محتوا به بازی‌های پیچیده‌تر با طرح‌های واقعی آموزش می دهد. اگر در برنامه نویسی مبتدی هستید، باید C++ را با خواندن فصل های سریالی که در این کتاب آمده است، یاد بگیرید.

سپس مجدداً، در فرصتی که شما با برنامه نویسی درگیر هستید، باید شش قسمت اولیه را که در مورد موضوعات اساسی  بحث می کنند، دور بزنید و به سمت موضوعات توسعه یافته بیشتر بروید.

دانلود کتاب C++ Programming for the Absolute Beginner

 

 

12. C++ Programming Fundamentals

دانلود کتاب آموزش زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس C++-Programming-Fundamentals

اصول برنامه نویسی C++ ملزومات برنامه نویسی C++ را به سبکی ساده و بدون نیاز به داشتن دانش قبلی در برنامه نویسی به زبان های دیگر نشان می دهد. مجموعه‌ای از مدل‌ها، مانند محاسبه نمره زیر و معدل، برنامه‌نویسی بازی، و تداعی، یادگیری C++ را هم لذت‌بخش و هم همزمان جالب می‌کند.

هر بخش شامل حداقل یک برنامه مدل مفید است و نمونه های بیشتری در سراسر کتاب پراکنده شده است. مهمتر از همه، این کتاب عمدتاً به افراد تازه کار اشاره می کند. با این حال در واقع، شما ممکن است یک آماتور در ++C و شاید حتی یک مبتدی در برنامه نویسی باشید.

دانلود کتاب C++ Programming Fundamentals

 

 

13. C++ Programming In Easy Steps

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس C++-Programming-In-Easy-Steps

این کتاب ++C مقدمه ای برای برنامه نویسی با C++ است که نمونه هایی از کد برنامه و عملکرد آن را برای نشان دادن مبانی این زبان باورنکردنی ارائه می دهد. این کتاب هیچ پیش‌فرضی ندارد که کاربر اطلاعات قبلی در مورد هر زبان برنامه‌نویسی داشته باشد، بنابراین منطقی است که زبان‌آموز بدون توجه به اینکه C را می‌داند یا نه، به زبان C++ برنامه‌نویسی کند.

بنابراین بدون نگرانی، می توانید با کمک این کتاب مستقیماً به یادگیری C++ بپردازید. همه چیز به قدری آسان و ساده ارائه می شود که حتی احساس نمی کنید در حال یادگیری چیز جدیدی هستید.

دانلود کتاب C++ Programming In Easy Steps

 

 

14. C++ Recipes A Problem-Solution Approach

دانلود کتاب آموزش زبان برنامه نویسی c++ C++-Recipes-A-Problem-Solution-Approach

این یکی از مفیدترین کتاب‌های ++C است که همه راه‌حل‌های مشکلاتی را که ممکن است در حین برنامه‌نویسی با این زبان با آن مواجه شوید، دارد. همه موضوعات را پوشش می دهد. با شروع بیشتر C++، به C++ مدرن می‌رود که شامل تمام پیشرفت‌ها یا پیشرفت‌های انجام شده در این چند سال می‌شود.

سپس به کلاس‌ها و الگوریتم‌های STL و همچنین کلاس‌ها و وراثت می‌رود. نه تنها اینها، بلکه این کتاب همچنین در پایان نگاهی اجمالی به برنامه نویسی گرافیک سه بعدی به شما می دهد. بنابراین از دست دادن این کتاب ضرر بزرگی برای شما تازه کارها و همچنین متخصصان خواهد بود.

دانلود کتاب C++ Recipes A Problem-Solution Approach

 

 

15. C++ Standard Library Quick Reference

دانلود کتاب آموزش زبان برنامه نویسی c++ زبان اصلی C++-Standard-Library-Quick-Reference

این کتاب بر روی تمام مهندسین نرم‌افزار C++ متمرکز شده است. بنابراین، اگر با C++ تازه کار هستید، نگران نباشید، زیرا زوایای تمرین آموزشی آن به سرعت شما را با کتابخانه استاندارد C++ به روز می کند.

در واقع، حتی با تجربه‌ترین مهندس نرم‌افزار C++ به برخی چیزها از کتاب دست می‌یابد و آن را به عنوان یک مرجع ضروری و کمک حافظه در نظر می‌گیرد. هر کسی که دانش ضروری ++C یا تجربه برنامه نویسی دارد، می تواند از آن نهایت بهره را ببرد.

دانلود کتاب C++ Standard Library Quick Reference

 

 

16. Learn To Program With C++

دانلود کتاب آموزش زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس -Learn-To-Program-With-C++ زبان اصلی

آیا شما نگران این واقعیت هستید که هیچ تجربه ای در برنامه نویسی ندارید و بنابراین از دیگران عقب هستید؟ خوب پس، این کتاب برای شماست، زیرا به معنای واقعی کلمه دست شما را می گیرد و شما را از طریق فصل ها یک به یک راهنمایی می کند. شما فقط باید در حین خواندن فصل ها توجه کامل خود را داشته باشید.

مثال‌ها و کدهای مختلفی در سراسر کتاب آورده شده است، بنابراین با مرور برنامه‌ها و اجرای آن‌ها در رایانه‌تان، به راحتی همه موضوعات را درک خواهید کرد.

بنابراین اگر می‌خواهید C++ و تخصص در این زمینه را بیاموزید، باید صبور باشید و در طول فصل‌ها به ترتیب حداکثر تلاش خود را به کار ببندید. کتاب بسیار روان همه موضوعات آسان و پیچیده را یکی پس از دیگری پوشش داده است.

دانلود کتاب Learn To Program With C++

 

 

17. C++ Today – The Beast Is Back

دانلود کتاب آموزش زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس C++-Today-–-The-Beast-Is-Back

این کتاب ++C به زبان C++ به عنوان یک جانور اشاره می کند. اکنون ممکن است فکر کنید، “چرا هیولا؟”. این به دلیل گستردگی وسیع و پیچیدگی C++ و تعداد زیاد کاربرانی که از آن استفاده می‌کنند، کتابخانه‌های توسعه‌یافته آن و غیره است. یادگیری و تسلط بر C++ قطعاً فرآیند آسانی نیست، بلکه به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد.

برای مبارزه با این «جانور» و برنده شدن در «بازی»، این کتاب فرشته نگهبان شما خواهد بود. آن را مطالعه کنید و تمام ترفندها و تکنیک هایی را که برای به دست آوردن و تسلط بر این “جانور” نیاز دارید، بیاموزید. هیچ کتاب ++C دیگری مانند اینر کتاب تاکتیک‌های باز و ساده را در اختیار شما قرار نمی‌دهد. پس همین الان آن را بگیرید.

دانلود کتاب C++ Today – The Beast Is Back

 

 

18. C++ Without Fear

 

دانلود کتاب آموزش زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس زبان اصلی C++-Without-Fear

این کتاب ++C به شما قدرت زیادی می دهد که احساس می کنید تنها متخصص برنامه نویسی هستید. این ترسی را که از برنامه نویسی در اعماق وجودتان دارید از بین می برد. این کتاب فرض می کند که شما فقط می دانید چگونه از ماوس استفاده کنید و کامپیوتر خود را روشن کنید. بنابراین، برای شما دوستانی که دانش قبلی برنامه نویسی دارید، چند فصل اول بیشتر شبیه یک چشم پوشی برای شما است.

این کتاب بسیار جالب است زیرا مثال های ارائه شده در این کتاب مبتنی بر پازل یا بازی هستند و بسیار کاربردی هستند. بنابراین شما قادر خواهید بود با زندگی خود ارتباط برقرار کنید. اصطلاحات پیچیده ای مانند برنامه نویسی شی گرا، چند شکلی و وراثت با مثال های عینی مورد بحث قرار می گیرند.

دانلود کتاب C++ Without Fear

 

 

19. C++ Programming Cookbook

دانلود کتاب آموزش زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس زبان اصلی C++-Programming-Cookbook

پس از آن، مراحل مورد نیاز برای گردآوری آن مواد در یک آرایش کد را نشان می دهد که نتیجه ایده آل را به دست می آورد. بدیهی است که هیچ کتابی شامل تمام دستور العمل های مورد نظر شما نمی شود، اما این کتاب ++C سعی کرده است تا دامنه وسیعی از موضوعات را طی کند. این کتاب مجموعه ای از روش هاست که بهترین روش را برای انجام تکالیف برنامه نویسی C++ مختلف بیان می کند.

همانطور که عنوان نشان می دهد، از موقعیت قابل توجه “کتاب آشپزی” استفاده می کند. هر “فرمول” چگونگی دستیابی به یک فعالیت خاص را مشخص می کند. در نهایت، هدف این کتاب این است که از زمان و تلاش شما در طول پیشرفت برنامه صرفه‌جویی کند.

هر فرمول یک رویکرد را برای ایجاد یک پاسخ نشان می دهد، اجزای حیاتی و دنباله ای را که باید استفاده کنند را به تصویر می کشد. با این داده ها، می توانید ترتیبی را که نیازهای خاص شما را برآورده می کند، برنامه ریزی کنید.

دانلود کتاب C++ Programming Cookbook

 

20. Learn C++ For Game Development

دانلود کتاب آموزش زبان پرنامه نویسی سی پلاس پلاس زبان اصلی Learn-C++-For-Game-Development

اگر می خواهید برنامه نویسی بازی را یاد بگیرید یا نحوه توسعه بازی را یاد بگیرید، C++ یکی از زبان های ضروری است. اجازه بدهید به شما بگویم که چگونه؛ ++C برنامه‌نویسی بازی‌ها را بسیار آسان و کارآمد می‌کند و نه تنها ویژگی‌های متعدد آن، برنامه‌نویسی بازی را بسیار جالب و مفید می‌کند.

در میان دیگر کتاب‌های توسعه بازی C++، این کتاب بیشتر بر روی نسخه‌های به‌روز شده تمامی استانداردهای C++ تمرکز دارد. پنج بخش در داخل این کتاب وجود دارد که هر موضوع را به طور کامل پوشش می دهد تا قبل از رفتن به جلو، از قبل در موضوعات قبلی تخصص داشته باشید.

همانطور که این کتاب را می خوانید، متوجه خواهید شد که فقط یک قسمت دارای STL است که با جزئیات شرح داده شده است، که برای برنامه نویسی بازی بسیار مهم است. به طور کلی، این کتاب برای کسانی که در یادگیری C++ و برنامه نویسی بازی موفق هستند، یک برد-برد است.

دانلود کتاب Learn C++ For Game Development

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *