موفقیت

6 کتاب برای کمک به موفقیت شما

دانلود کتاب پی دی اف pdf e-bookfa

این 6 کتاب برای موفقیت فردی هستند و در سال 2021 منتشر شده اند. پیشنهاد سایت e-bookfa مطالعه به روز ترین کتاب های منتشر شده است. دانلود کتاب های این بخش را از دست ندهید.(سال انتشار 2021)

 

Your Next Big Idea

Improve Your Creativity and Problem-Solving

By Samuel Sanders

دانلود کتاب Your Next Big Idea (ایده بزرگ بعدی تو)

ایده بزرگ بعدی تو

آیا به این فکر می کنید که برخی افراد چگونه خلاق هستند؟ خب اگر به این افراد حسادت می کنید باید این کتاب را مطالعه کنید. در این کتاب نویسنده می کوشد از طریق استراتژی هایی خلاقیت را تقویت کند و روش های جدیدی را برای نگاه کردن به موضوعات با تمرکز بر نوآوری و خلاقیت، حل مسئله و ایده  پردازی ارائه دهد. این ابزارها به خواننده کمک می کند تا ایده های بزرگ سرمایه گذاری برای موفقیت را بیابد.

Your Next Big Idea By Samuel Sanders

 

 

 

 

Anxiety at Work

8 Strategies to Help Teams Build Resilience, Handle Uncertainty, and Get Stuff Done

By Adrian Gostick and Chester Elton

دانلود کتاب پی دی اف pdf e-bookfa

اضطراب در کار

همراه با این کتاب از استرس خود در محل کار بکاهید. شاید افرادی این احساس را دارند: شما چیزهای زیادی در ذهن خود دارید و از درخواست کمک خیلی می ترسید تا جایی که حتی نمی دانید از کجا شروع کنید. یا در یک جلسه نشسته اید و چیز مهمی برای مشارکت دارید، اما خیلی نگران و عصبی هستید که نمی توانید آن را مطرح کنید. کار می تواند استرس و اضطراب زیادی را در زندگی ما به وجود آورد. و اغلب ما نمی دانیم چگونه با آن کنار بیاییم و بعضی اوقات نمیتوانیم. اما کسانی را میبینم که وقتی از پس این استرس بر می آیند پاداش خوبی نصیبشان می شود و سبب افزایش اعتماد به نفس و پیشرفت آنها شده است.

Anxiety at Work By Adrian Gostick and Chester Elton

 

 

 

How to Change

The Science of Getting from Where You Are to Where You Want to Be

By Katy Milkman

دانلود کتاب پی دی اف pdf e-bookfa

چگونه تغییر کنیم

شما کتاب هایی را خوانده اید یا به سمینارهایی رفته اید، شاید یک مربی خوب دارید و با این وجود هنوز هم تغییر را سخت می دانید. اگر شما هم این چنین احساس می کنید همراه با  Katy Milkman می آموزید که چگونه یک تغییر واقعی میتواند برای شما اثرگذار باشد. اما نویسنده رسیدن به موفقیت را راهی مشخص نمی داند که برای همه اتفاق بیفتد. شما باید کاری که برای شما مفید است بیابید و در بعضی موارد یافتن پاسخی متناسب با غلبه بر ضعف خود است. او شما را برای یک تغییر خوب هدایت می کند.

How to Change By Katy Milkman

 

 

 

How to Make Good Things Happen

Know Your Brain, Enhance Your Life

By Marian Rojas Estrapé

دانلود کتاب پی دی اف pdf e-bookfa

چگونه اتفاق های خوب را بسازیم

او می نویسد که گاهی احساسات منفی می توانند بر بدن ما تأثیر بگذارند

اضطراب یا کینه می تواند بر روی پوست تأثیر بگذارد. عصبانیت می تواند بر قلب تأثیر بگذارد و عصبی بودن می تواند از طریق معده نمایان شود. شاید هم اکنون همه ما تاثیرات مخرب افکار و احساسات منفی را می دانیم. ولی چگونه باید بدنمان وادار به عادت های خوب کنیم، چگونه اتفاقات خوب رخ دهد. ماریان یک روانپزشک است. کتاب او فراتر از تمرینات تنفسی است و به موضوعات مختلفی مانند بازگشت به محل یک رویداد آسیب زا، افسردگی، احساس گناه، سلامتی، کمال گرایی و ذهن آگاهی یا توجه آگاهی (یعنی آگاهی از لحظه) پرداخته است. توصیه های Rojas Estapé بسیار ارزشمند و البته علمی است.

How to Make Good Things Happen By Marian Rojas Estrapé

 

 

 

 

We Should All Be Millionaires

A Practical Guide to Earning More, Building Wealth and Gaining Economic Power

By Rachel Rodgers

دانلود کتاب پی دی اف pdf e-bookfa

ما باید میلیونر باشیم

او می نویسد که گاهی احساسات منفی می توانند بر بدن ما تأثیر بگذارند

راجرز، مدیر برنامه های تلویزیونی است که رویکردهای سیاستی هم دارد. او می گوید زنان زیادی از او مشورت می خواهند. توصیه های مالی او برای زنان است و اعتماد به نفسی برای زنان تا اینکه بتوانند میلیونر باشند و راهنمای عمل زنان است برای رسیدن به موفقیت. اما مردان هم می توانند از آن استفاده کنند و بیاموزند چگونه در محل کار از زنان حمایت کنند.

We Should All Be Millionaires By Rachel Rodgers

 

 

 

 

The Unspoken Rules

Secrets to Starting Your Career Off Right

By Gorick Ng

قوانین ناگفته

در قوانین ناگفته،  Ng می نویسد از قوانینی که می توانیم با در نظر داشتن آنها زودتر به آرزوهایمان برسیم. در کل، او 20 قانون ارائه می دهد. که شاید به همه ی آنها نیازی نداشته باشیم و شاید بعضی را هم بدانید. توصیه های او ساده اما کارا و عمیق است.

The Unspoken Rules By Gorick Ng